KONTAKT z autorem strony nic nie kosztuje, a możesz zystać nową wiedzę, doświadczenie, dowiedzieć się czegoś ciekawego lub... w drugą stronę, stwierdzisz że to strata czasu.
zwróć uwagę, aby włąsny email podać prawidłowo i hasło (jeśli otrzymałeś/-aś na wizytówce).

Imię i nazwisko [imię obowiązkowe, nazwisko też warto podać]:

Adres email:

Zaznacz temat w jakim chcesz nawiązać kontakt (jeśli nie podajesz hasła):

Kod/hasło (jeśli dostałeś/aś) temat zostaw pusty

Na hasło przekaz indywidualny już jest ustawiony i odpowiedź przychodzi automatycznie w ciągu ok. 1 minuty

Wiadomość:

Zabezpieczenie antyspamowe: wpisz pierwszą i ostatnią literę słowa: Zdjęcie

Zanim wciśniesz "wyslij":

  • nazwisko nie jest wymagane, ale zawsze jak jest imię, to ładniej wiadomośc wygląda, a jak jest imię z nazwiskiem to trochę inaczej traktujemy wiadomość
  • zaznaczając temat, zdecydowanie szybciej otrzymasz wiadomość zwrotną
  • email jest wymagany, bo na jaki adres wyslemy odpowiedź ?
  • wybrane osoby otrzymały hasło na wizytówce lub ustnie, ustawiona jest dla nich odpowiedź/komunikat która przychodzi natychmiast, wciśnij "wyślij" i sprawdź swoją skrzynkę w ciągu 1-2 minut
  • Nie rozsyłamy spamu, nie nękamy, nie wysyłamy niechcianej korepondencji, bo znamy doskonale artykuł 190a kodeksu karnego, adres email wykorzystujemy tylko do wymiany rzeczowej korespondencji na temat tej strony. Wystarczy wyraźnie napisać, że "nie chcę..." i krótko uzasadnić i adres natychmiast kasujemy.
  • Jeśli masz zamiar podać email służbowy chwilę się zastanów, czy Twój pracodawca nie będzie miał nic przeciwko. Pamiętaj! skrzynka email jest własnością pracodawcy ze wszystkimi tego konsekwencjami!